Karcher K3 Full Control Ocena produktu:

od 540,89 PLN

oszczędzasz do 51%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Maksymalna temperatura wody: 40 °C

niedługi czas przygotowania do pracy, komfortowa mobilność i śladowy ciężar charakteryzują urządzenie z linii standard klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 znamionuje się kompaktowymi wymiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest praktyczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie wspaniale spełni oczekiwania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zapewnia łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to przypasować właściwości strumienia do potężnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest przystępny do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na kabel zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Obfite koła oraz poręczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

cechy i atuty

  • Quick Connec. TUmożliwia łatwe podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia i odłączanie przez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • obszerny hak na obudowie zagwarantuje komfortowe przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązespoić je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun pozwala na dobór stosownego ustawienia.

    Wyposażenie typowe.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Myjki ciśnieniowe