Karcher K5 Full Control Home Ocena produktu:

od 1209,00 PLN

oszczędzasz do 40%

 • Producent: Karcher
 • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
 • Moc: 2.1 kW
 • Ciśnienie maksymalne: 145 bar
 • Wydajność tłoczenia: 500 l/h
 • Maksymalna temperatura wody: 40 °C


MYJKA CIŚNIENIOWA K 5 FULL CONTROL HOME W WYPOSAŻENIU typowYM i dodatkowo

Przedłużka węża wysokociśnieniowego
zapewniająca wiekszą rozciągliwość pracy z urządzeniem wysokociśnieniowym. Proste podłączenie między pistoletem z systemem szybkozłącza i wężem wysokociśnieniowym. Średnica wewnętrzna 8 mm. Długość 10 metrów
Uniwersalne złącze
poręczna budowa upraszczająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich charakterystycznych węży ogrodowych.
Filtr wody
Filtr wody chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed skażeniami obecnymi w wodzie.
Pianownica FJ 10
przeznaczona jest do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna. Dzięki temu detergent nie jest transportowany przez pompę urządzenia wysokociśnieniowego. Możliwość regulacji ilości środka czyszczącego.
Uchwyt ścienny na wyposażenie
Do wygodnego przechowywania wyposażenia maszyn wysokociśnieniowych Kärcher. Składa się z dwóch modułów. Perfekcyjnie chroni szczotki przemywające przed odkształcaniem.
Środek do czyszczenia plastiku 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia tworzyw nienaturalnych o unikalnej formule 3 w 1 eliminuje brud, broni tworzywo nienaturalne i jego kolor. Zabezpiecza plastik przed skutkami promieniowania UV.
Środek do czyszczenia drewna 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia drewna o oryginalnej formule 3 w 1 niezawodnie likwiduje brud, pielęgnuje i chroni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami promieniowania UV. Pojemność 1 litr
Szampon samochodowy 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia wszystkiego typu pojazdów o oryginalnej formule 3 w 1 skutecznie eliminuje choćby najistotniej uporczywe zabrudzenia. Ponadto pokaźnie przyspiesza proces schnięcia. Pojemność 1 litr
Uniwersalny środek czyszczący
Nowy preparat o lepszej formule dynamicznie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste skażenia). Perfekcyjnie sprawdza się w myciu pojazdów, a także wodoodpornych powierzchni wokół domu. Objętość 1 litr
Lanca kątowa
Długa lanca kątowa (około 1 m) do prostego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych lub podwozi samochodów.
Szczotka obrotowa WB 100
Obrotowa szczotka z miękką szczeciną do czyszczenia różnorodnego rodzaju powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa nienaturalnego).

OPIS

Urządzenie klasy K 5 to istotnie potężna i bezawaryjna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, trwały silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h. Pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był możliwie najkorzystniejszy.

W zestawie do czyszczenia domu doskonale nadającym się do czyszczenia sporych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Komplet składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l) oraz przystawki T-Racer T 350, która pozwala na czyszczenie obszerniejszych, płaskich powierzchni w czasie znacznie krótszym za pomocą lancy.

K 5 Full Control Home doskonale pasuje do mycia:
 • samochodu
 • elewacji
 • podjazdu
 • bram garażowych
 • i wielu innych miejsc

SPECYFIKACJA K 5 FULL CONTROL HOME

Pistolet spryskujący Full Control
Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązjednoczyć je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.
Pozycja parking
Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być wygodnie przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest zawsze pod ręką iprzystępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.
Plug 'n' Clean
Szybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean umożliwia podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą wymianę środków w trakcie pracy. Środki czyszczące Kärcher unikatowe rezultaty czyszczenia i bezpieczeństwo samych urządzeń.

cechy i atuty K 5 Full Control Home

 • Silnik chłodzony wodą
 • Podawanie środka czyszczącego poprzez system Plug 'n' Clean
 • System szybkozłącza Quick Connect
 • Bogate wyposażenie standardowe

WYPOSAŻENIE standardowE

Pistolet G 145 Q FC
Lanca z dyszą Vario
Lanca z dyszą rotacyjną
Wąż - 8 metrów
Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 - 1 litr
Przystawka T-Racer T 350 z dyszami

O PRZYSTAWCE T-RACER T 350

T-Racer T 350 to przystawka do prędkiego i skutecznego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle powiększają skuteczność czyszczenia choćby 10-krotnie, a efektywnie broni przed rozpryskami wody. Wygodne uchwyty umożliwiają czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Płynna regulacja strumienia wody pozwala przystosować jej ciśnienie do rodzaju czyszczonej powierzchni. T-Racer T 350 nadaje się do wszystkich domowych sprzętów wysokociśnieniowych K2 – K7.

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane poprzez dany ekran/matrycę , a także elementy ukazujące możliwości oferowanego artykułu. Zawartość danego zestawu jest starannie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania z ochotą na nie odpowiemy telefonicznie lub przez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Myjki ciśnieniowe