Karcher K7 Full Control Plus Home Ocena produktu:

od 1849,00 PLN

oszczędzasz do 34%

  • Producent: Karcher
  • Kategoria: Myjki ciśnieniowe
  • Maksymalna temperatura wody: 60 °C

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control Plus Home ze typowym wyposażeniem, a także ponadto:


wąż wysokociśnieniowy - wytrzymała przedłużka wysokociśnieniowa zapewniająca pokaźniejszą elastyczność 6m, DN 8. Dla maszyn K3, K4, K5, K7 wraz z systemem szybkozłącza.

uniwersalne złącze - praktyczna budowa upraszczająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich charakterystycznych węży ogrodowych.

lanca kątowa - długa (około 1 m) do łatwego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych albo podwozi samochodów.

pianownica FJ10 - dedykowana do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna.

szczotka obrotowa WB 100 - z miękką szczeciną do czyszczenia rozmaitego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa nienaturalnego).

uchwyt ścienny - do wygodnego przechowywania wyposażenia urządzeń wysokociśnieniowych Karcher. Wyśmienicie broni np. Szczotki przemywające przed odkształcaniem.

filtr wody - chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.

środek uniwersalny - preparat o udoskonalonej formule energicznie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste skażenia). 1L

środek samochodowy - preparat do czyszczenia wszystkiego rodzaju pojazdów o unikalnej formule 3 w 1 skutecznie usuwa choćby najistotniej uporczywe zabrudzenia. 1L

środek do drewna - preparat do czyszczenia drewna o niepowtarzalnej formule 3 w 1 bezawaryjnie eliminuje brud, pielęgnuje i zabezpiecza powierzchnie drewniane. 1L

środek do plastików - preparat do czyszczenia materiałów sztucznych o niepowtarzalnej formule 3 w 1 eliminuje brud, chroni tworzywo sztuczne i jego kolor. 1L

nabywając pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

K 7 Premium Full Control Plus Home - myjka ciśnieniowa Karcher, zaopatrzona w pistolety, które stanowczo usprawniają dostosowanie ciśnienia, dozowanie środka czyszczącego, a także wybór strumienia wody do czyszczonej powierzchni.

Urządzenie klasy K 7 Karcher to wyjątkowo potężna i niezawodna maszyna wyekwipowana w chłodzony wodą, żywotny silnik. Skuteczność powierzchniowa tego urządzenia sięga 60 m²/h.

praktyczny bęben na wąż umożliwia jego wygodne zwijanie i przechowywanie.

Pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był osiągalnie najlepszy. Regulacja ciśnienia wody i dozowanie środka czyszczącego jest wykonywana za pomocą przycisków +/- na nowym pistolecie Full Control Plus. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD.

solidność i wysoką bezawaryjność urządzenia ciśnieniowego K 7 zagwarantuje chłodzony wodą, mocny silnik i najwyższej jakości komponenty.

zestaw Home znakomicie nadaje się do utrzymania czystości wokół domu. W jego skład wchodzi przystawka T-Racer T 450 Karcher do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.), a także środek czyszczący do kamienia i elewacji 3 w 1.

Pistolet Full Control Plus

ma system złącza Quick Connect, a także przyciski +/- do sprawniejszego regulowania ciśnienia i podawania środka czyszczącego. Wszystko to wyświetlane jest na ekranie LCD.

Lanca Multifunkcyjna Multi-Jet 3w1 Karcher

umożliwia prędkie i nieskomplikowane przejście w jeden z trzech strumieni wody. Starczy ją przekręcić by korzystać ze strumienia: rotacyjnego, płaskiego czy do nanoszenia środka czyszczącego.

Bęben na wąż

ergonomiczny bęben na wąż umożliwia jego wygodne zwijanie i bezpieczne przechowywanie.

Przystawka T-Racer T450 Karcher do szybkiego i produktywnego czyszczenia powierzchni płaskich - dołączona do myjki K7 Full Control Plus Home.

T-Racer T 450 to przystawka Karcher do szybkiego i efektywnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle rozszerzają produktywność czyszczenia nawet 10-krotnie, a wydajnie broni przed rozpryskami wody.

Dodatkowa dysza power nietrudne doczyszczanie narożników. Komfortowy uchwyt pozwala na mycie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Kratka ochronna zabezpiecza dysze przed zniszczeniem w trakcie czyszczenia powierzchni pokrytych żwirem.

Płynna regulacja strumienia wody pozwala dopasować jej ciśnienie do typu czyszczonej powierzchni.

nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Myjki ciśnieniowe