Hoover OP60 ALG011 Ocena produktu:

od 699,99 PLN

  • Producent: Hoover
  • Kategoria: Odkurzacze
  • Poziom hałasu: 59 dB
  • Zasięg pracy: 10 m
  • Pojemność worka/pojemnika: 4.5 l

Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych to ważny parametr w nowym odkurzaczu. Zależy od niej to, czy sprawnie pozbędziesz się brudu i kurzu ze szczelin pomiędzy płytkami, a także z drewnianych powierzchni.

Dlatego wybierz model o klasie A. Odkurzaj wydajnie dywany. Odkurzacz o wysokiej klasie skuteczności odkurzania dywanów bez problemów poradzi sobie z zebraniem brudu z Twoich dywanów. To ważne, jeśli zajmują one wyraźną powierzchnię w mieszkaniu.

Jeśli w Twoim domu mieszka alergik zwróć uwagę na klasę reemisji kurzu. Odkurzacz o klasie A prawidłowy filtr, który dba o to, żeby powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz było czyste i zdrowe. Zatrzymaj bakterie z filtrem EPA Filtr EPA bez problemu likwiduje kurz, bakterie i odchody roztoczy.

To efektywna ochrona domu przed kurzem i zarazkami, które są krzywdzące dla alergików i osób zdrowych. Jeśli martwisz się o podłogi w Twoim mieszkaniu wybierz odkurzacz ze szczotką do parkietów. To specjalna szczotka, która zapewni precyzyjne czyszczenie bez obaw o zarysowania.

Sprzątaj po cichu Wadą wielu odkurzaczy jest poziom generowanego hałasu. Odkurzanie głośnym urządzeniem często staje się udręką, zwłaszcza gdy w domu mieszka małe dziecko. Dlatego wybierz odkurzacz proponujący pracę na poziomie 61 dB, która nie wpłynie negatywnie na domowników.

Miękkie kółka nie rysują parkietu i nie hałasują na twardych podłogach. Odkurzacz w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy, dzięki czemu dłużej zachowuje swoją żywotność....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Odkurzacze