Hoover TE70 TE75011 Ocena produktu:

od 394,85 PLN

oszczędzasz do 21%

 • Producent: Hoover
 • Kategoria: Odkurzacze
 • Moc silnika: 700 W
 • Poziom hałasu: 66 dB
 • Zasięg pracy: 9 m
 • Pojemność worka/pojemnika: 3.5 l
 • Wysokość: 31 cm
 • Szerokość: 32 cm
 • Długość: 52.5 cm
 • Kolor: czerwony
 • Rodzaj: workowy

Oszczędny i antyalergiczny rewelacyjna filtracja powietrza, a także wysoka klasa energetyczna czynią z Teliosa wyśmienity odkurzacz dla alergików. Telios Plus TE70_TE75011 przyda się także właścicielom czworonogów – zaopatrzony w Mini turbo szczotkę pomoże zlikwidować sierść z każdego zakamarka domu.

Zmywalny filtr EPA Jeszcze lepsza filtracja powietrza Obrotowy wąż 360° upraszcza manewrowanie odkurzaczem Intense Silent Power System pozwala na odkurzanie o każdej porze Telios Plus TE70_TE75011 – pomoże Ci rozprawić się z alergenami Wskaźnik zapełnienia worka Mini turbo szczotka Miękkie kółka Ssawka do parkietu Wskaźnik zapełnienia worka zezwala na monitorowanie stanu urządzenia Mini turbo szczotka pousuwa sierść z dywanów i kanap Miękkie kółka Nie pozostawią śladów na powierzchni lakieru Szczotka do parkietu Miękko zakończona, nie zarysuje parkietów Poznaj technologie, które pomogą Ci sprzątać efektywniej zestaw specjalnych ssawek obrotowy wąż 360° klasa 4A zintegrowane akcesoria zestaw specjalnych ssawek najkorzystniejsze rozwiązania do każdej powierzchni Z urządzeniem Telios produktywnie odkurzysz każdą podłogę.

podczas codziennego sprzątania możesz korzystać z uniwersalnej ssawki do podłóg i dywanów. O finezyjne powierzchnie, takie jak parkiet, zadbasz przy pomocy specjalnej ssawki Parquet Extra. Natomiast Twoje dywany zachowają nienaganny wygląd dzięki specjalnej ssawce Optimax.

A jeśli chcesz pozbyć się z podłóg sierści Twojego pupila, skorzystaj z Mini turbo szczotki – odkurzysz nią sierść z dywanu i sofy. Obrotowy wąż 360° Swoboda ruchów za pomocą obrotowego węża dotrzesz do każdego zakamarka domu.

Urządzenie będzie podążać za każdym Twoim krokiem, co ułatwi Ci manewrowanie odkurzaczem po mieszkaniu. Klasa 4A Najwyższa jakość, największa oszczędność Urządzenie charakteryzuje się dużą produktywnością – o 50% wyższą w porównaniu z konwencjonalnymi modelami.

Skuteczność odkurzania podłóg twardych na poziomie 111% sprawi, iż Twój dom będzie lśnił czystością, a dzięki 91% efektywności zbierania kurzu z dywanów zadbasz w dodatku o tapicerkę i wykładzinę. Z kolei poziom filtracji powietrza o wartości 99,98% pomoże Ci pozbyć się alergenów i drobnoustrojów.

Zintegrowane akcesoria zawsze pod ręką W odkurzaczu Telios Plus TE70_TE75011 wszystkie niezbędne akcesoria masz zawsze pod ręką. Dwie wymienne ssawki jeszcze bardziej ułatwią Ci odkurzanie. Szczelinówka pomoże Ci dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, a ssawka do kurzu doczyści meble tapicerowane i inne dzianiny, aby nie pozostał na nich ani jeden pyłek....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Odkurzacze