Hoover XP81 XP15011 Ocena produktu:

od 549,99 PLN

  • Producent: Hoover
  • Kategoria: Odkurzacze
  • Moc silnika: 700 W
  • Poziom hałasu: 75 dB
  • Zasięg pracy: 9 m
  • Pojemność worka/pojemnika: 1.5 l
  • Wysokość: 32.5 cm
  • Szerokość: 32.5 cm
  • Długość: 58 cm
  • Kolor: czarny, czerwony

Szukasz prostych i prędkich sposobów na porządek w domu? Chcesz wybrać urządzenie, które produktywnie pozbędzie się całego kurzu z mieszkania? Poznaj Hoover Xarion Pro i sprawdź, jak za jego pomocą zadbać o czystość w domu.

Dzięki progresywnym technologiom produktywnie ograniczysz ilość kurzu na każdej powierzchni, a także w powietrzu. Znaczny zbiornik W jednym pojemniku zmieści się aż 1,5 litra kurzu! Koniec z częstym opróżnianiem zbiornika Zasięg pracy 9 m Odkurzanie również może być wygodne.

Dzięki długiemu przewodowi posprzątasz dom bez częstego zmienia kontaktów technologia multicyklonowa Odetchnij powietrzem pobawionym alergenów. Z odkurzaczem Hoover zatrzymasz cały kurz w środku urządzenia Pełna skuteczność sprzątania Zero kurzu w całym domu filtrowanie powietrza zestaw ssawek Stała moc ssania Zintegrowane akcesoria filtrowanie powietrza Urządzenie zatrzymuje nawet najdrobniejszy pył za pomocą 2 wydajnych filtrów HEPA.

dzięki czemu powietrze w domu jest pozbawione alergenów. Zestaw ssawek prędko pozbądź się kurzu z każdej powierzchni dzięki ssawce uniwersalnej, ssawce do dywanów i ssawce do parkietu. Stała moc ssania choćby jeśli zbiornik jest niemal kompletnie zapełniony, urządzenie działa wydajnie.

To zasługa progresywnej technice Air Volution™. Zintegrowane akcesoria Końcówki pomocne przy sprzątaniu trudno dostępnych miejsc masz zawsze pod ręką. Szczelinówkę i ssawkę do mebli możesz przyczepić do rury urządzenia.

Pozostałe funkcje odkurzacza Xarion Pro XP81_XP15011 Teleskopowa rura łatwe opróżnianie zbiornika Uchwyt z regulatorem ssania Teleskopowa rura Reguluj długość rury w trakcie sprzątania i odkurzaj swobodnie każdy fragment podłogi w domu, choćby ten pod kanapą proste opróżnianie zbiornika Pozbądź się kurzu z pojemnika bez kontaktu z alergenami.

Jeden przycisk wystarczy, aby cały pył prędko trafił do kosza Uchwyt z regulatorem ssania Ustawiaj moc pracy odkurzacza przy pomocy regulatora zainstalowanego na uchwycie. To ułatwi całe sprzątanie! Poznaj najważniejsze funkcje odkurzacza Hoover Xarion Pro XP81_XP15011 1,5-litrowy zbiornik z funkcją prostego opróżniania Air Volution™ i technologia multicyklonowa Stała skuteczność ssania i wygodna regulacja mocy Zintegrowane akcesoria 1,5-litrowy zbiornik z funkcją łatwego opróżniania Sprzątanie bez kontaktu z alergenami Chcesz jak najrzadziej opróżniać zbiornik odkurzacza? Pojemnik w Hoover Xarion Pro zmieści aż 1,5 litra kurzu.

dodatkowo jest nietrudny w czyszczeniu. Starczy jeden przycisk aby zwolnić blokadę pokrywy. Air Volution™ i technika multicyklonowa Miejsce kurzu jest w odkurzaczu! podczas pracy powietrze w urządzeniu Hoover zostaje wprowadzone w wir – dwuetapowo oddziela się od niego cały kurz i drobnoustroje.

w efekcie do Twojego mieszkania dostaje się powietrze pozbawione alergenów. Komplet praktycznych ssawek Twój sposób na czyste podłogi Z Hoover Xarion Pro odkurzysz k...

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Odkurzacze