Renu MPS 120 ml, 078 Ocena produktu:

od 9,99 PLN

oszczędzasz do 50%

  • Producent: Bausch & Lomb
  • Kategoria: Płyny pielęgnacyjne
  • Pojemność: 120 ml

Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus rekomendowanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Towar nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją znanego do tej pory płynu Renu Multiplus, produkowany z myślą o potrzebach osób o wrażliwych oczach.

Wielofunkcyjne działanie - stosując płyn pielęgnacyjny regularnie, nie musisz już martwić się o stan swych soczewek. Masz bowiem pewność, że są one dokładnie oczyszczone i nawilżone, a nawet kilkudniowe przechowywanie nie zniża ich kondycji.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, dzięki dokładnie przypasowanym składnikom nawilżającym, przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i sprawia, że są nad wyraz wygodne w użytkowaniu - nie wywołują suchości oczu.

Kompleksowa dezynfekcja - pierwsze zadanie realizowane przez płyn pielęgnacyjny to skrupulatne oczyszczenie. W jego trakcie preparat eliminuje z powierzchni soczewek groźne bakterie, osady białkowe i tłuszcze, w efekcie czego czyni je nieskazitelnie czystymi i gotowymi do ponownego założenia.

stosowne dla alergików - nieraz zdarza Ci się odczuwać alergiczne podrażnienia, suchość i łzawienie oczu? Płyn pielęgnacyjny Renu MPS, dzięki hipoalergicznej formule, nie sprawia takich problemów i jest jak najistotniej odpowiedni dla osób o wrażliwym narządzie wzroku.

stosowna pojemność - buteleczka o objętości 120 ml to nadzwyczajna opcja dla wszelkich osób, które chcą wypróbować dany wariant płynu lub poszukują preparatu do okazjonalnego użycia. Charakterystyka płynu ReNu MPS: ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego korzystania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Skład ReNu MPS 120 ml opracowano tak, żeby płyn spełniał wymagania osób o nad wyraz wrażliwych oczach. Osoby z rozmaitymi alergiami, łzawiącymi i przesuszającymi się oczami, są bardziej podatne na niedogodności wynikające z użytkowania soczewek kontaktowych.

w sytuacji takich osób pojawia się szybciej odczucie zmęczonych oczu, a także problemów z oczami podczas przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Używając codziennie płyn ReNu MPS 120 ml mamy gwarancję wydłużonego odczucia komfortu wraz z uzyskaniem długookresowej elastyczności i nawilżenia naszych soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie zawiera części takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn dostępny jest też w obszerniejszym opakowaniu: ReNu MPS 360 ml

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Płyny pielęgnacyjne