Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZP wyd. 2019 NE, Nowa Era Ocena produktu:

od 38,20 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: Nowa Era
  • Kategoria: Podręczniki
  • ISBN: 9788326735677
  • Wydawnictwo: Nowa Era
Podręcznik ze zbiorem zadań `To jest chemia` część 1. Obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej.

ułatwia zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku każdego działu w elemencie To było w szkole podstawowej!, a także różnym metodom na zapamiętanie pojęć albo opanowanie umiejętności przedstawionym w ramkach Jest na to sposób!
Rozwija umiejętność projektowania doświadczeń chemicznych, opisywania obserwacji i formułowania wniosków dzięki starannie opisanym eksperymentom z wyszczególnionymi obserwacjami i wnioskiem.
Kształci umiejętności obliczeniowe przy pomocy przykładów z Planem rozwiązywania tłumaczących krok po kroku sposoby rozwiązywania zadań.
pozwala na zrozumienie złożonych procesów dzięki infografikom Krok po kroku.
ułatwia powtórzenie materiału do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom w formie pytań i odpowiedzi, a także przekrojowym zadaniom do działów przejrzyj, czy potrafisz...
zagwarantuje systematyczne ćwiczenie kluczowych umiejętności - dołączony Zbiór zadań posiada ponad 200 zadań do wszystkich działów z chemii ogólnej i nieorganicznej, uporządkowanych zgodnie z zasadą stopniowania trudności i podzielonych według zagadnień istotnych w kształceniu chemii.

Podręcznik jest asygnowany dla absolwentów szkoły podstawowej.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Podręczniki