Blat kwadratowy antracyt | różne wymiary marki Topalit Ocena produktu:

od 222,63 PLN

oszczędzasz do 32%

  • Producent: Topalit
  • Kategoria: Pozostałe wyposażenie gastronomii

Blat kwadratowy antracyt | rozmaite rozmiary, Blaty z linii Smartline od firmy Topalit posiadają nowoczesny i smukły wygląd, który pozostał osiągnięty dzięki krzywiznom. Są dostępne w przeróżnych kombinacjach kształtów, odcieni i wymiarów.

perfekcyjne zarówno do wykorzystywania w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Długo pozostają spektakularne, a dzięki specjalnemu procesowi produkcyjnemu są niepodatne na promieniowanie UV, ciepło i przypalenia do maksymalnie 180 °C.

Gładkie powierzchnie zapewniają łatwe czyszczenie i utrzymanie. Pasują do podstaw producenta Bolero. Materiał: laminowane drewno, Do stosowania w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, Wytrzymały i niepodatny na zadrapania, oporny na warunki pogodowe i promieniowanie UV, niepodatny na przypalenia i temperaturę do 180 °C, Gładka powierzchnia, Higieniczny i prosty w czyszczeniu, w sytuacji silnego nasłonecznienia zaleca się wybranie jasnych blatów, W komplecie załączono śruby, dostępne rodzaje: numer artykułu wymiary, DR962 70x70cm, DR963 80x80cm

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Pozostałe wyposażenie gastronomii