Navitel R600 Ocena produktu:

od 298,00 PLN

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.0 "
  • Nośnik: karta microSD
  • Funkcje: detektor ruchu
  • Złącza: mini USB
  • Kąt widzenia: 170 °
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080


Rejestrator Navitel R600

Rejestrator jazdy Navitel r600 to nowoczesne urządzenie oferujące wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości Full HD Digital Video 1080P, co pozwala cieszyć się jasnym i bardzo wyraźnym. Urządzenie posiada szerokokątny obiektyw (170°).


W wideorejestratorze Navitel r600 użyto sensor ruchu G-czujka, który w sytuacji nagłego hamowania, przyspieszenia lub zderzenia zapewnia ochronę dla nagranego materiału. Model r600 ma także funkcję nagrywania w pętli, dzięki temu pliki video są automatycznie zapisywanie na karcie pamięci, co kilka minut. Przykładowo, jeśli wybierzemy nagrywanie w pętli co 5 minut, wówczas 1 godzina nagrania zostanie zapisana jako dwanaście 5-minutowych fragmentów.
Atut kamery samochodowej Navitel r600 stanowi jeszcze tryb parkingowy, dzięki któremu w chwili gdy urządzenie jest wyłączone i wykryje drgania, nagrywanie zacznie się samoczynnie, a plik wideo zostanie zablokowany. Produkt także samoistnie się wyłączy, gdy przez ponad 1 minutę nie wykryje ruchu. Blokada pliku natomiast uniemożliwia przypadkowe usunięcie video bądź zastąpienie go innym. W ten sposób możemy ustrzec się przed usunięciem ważnych plików. Na każdym nagraniu video i zdjęciach jest wyświetlany rzeczywisty czas i data, co sprawdzi się w trakcie ewentualnej stłuczki na parkingu bądź wypadku na drodze. W dodatku, podczas rejestrowania obrazu możemy włączyć bądź wyłączyć funkcję mikrofonu.


videorejestrator Navitel r600 starczy podłączyć do zewnętrznego źródła zasilania, dzięki temu nagrywanie początkuje się automatycznie po uruchomieniu silnika. Na dodatek, model wyekwipowano w interfejs mini USB 2.0, a także czytnik kart micro SD/SDHC, umożliwiający odczyt kart o maksymalnej pojemności do 256 GB. Dane na ekranie można wyświetlać w języku polskim, angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim i słowackim.


Rejestrator jazdy – kamera samochodowa Navitel r600 to mobilne, wygodne w montażu i stosowaniu urządzenie, które sprawdzi się nadzwyczajnie w każdym samochodzie.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Rejestratory samochodowe