Spokey Xtrec

chwilowy brak towaru

  • Producent: Spokey
  • Kategoria: Rolki

ROLKI SPOKEY XTREC
Poczuj pełną wolność i radość. Poznaj z nami wciągający świat skatingu!

sporo oblicz skatingu
Skating kojarzony jest z zasady z jazdą wyczynową (równocześnie na rolkach, hulajnogach, jak i deskorolkach). Coś dla siebie znajdą bez wątpienia ponadto osoby poszukujące innych rodzajów dynamiczności: począwszy od jazdy rekreacyjnej i fitnessowej, skończywszy na terenowej i prędkiej.
Na rynku funkcjonuje mnóstwo grup rolek dobranych do wymagań użytkowników. Najpopularniejsze - rekreacyjne (fitnessowe) występują w wielu wzorach i konfiguracjach technologicznych.


Korzyści z jazdy na rolkach fitnessowych/rekreacyjnych

Jazda na rolkach fitnessowych nie tylko należycie wpływa na kondycję, pozwala na dodatek korzystać z bezpośredniego kontaktu z naturą. Rolki są letnim odpowiednikiem łyżew (w okresie od wiosny do jesieni trenują na nich zarówno hokeiści, jak i łyżwiarze), dlatego tak postawa ciała, jak i ruchy są szczególnie podobne do tych przybieranych podczas jazdy na lodzie. Energicznie pracują mięśnie nóg i biodra, angażowane są mięśnie pleców i dłoni.
Jazda fitnessowa jest prawidłowa równocześnie dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z rolkami, jak i jako uzupełnienie treningów sportowców wyczynowych.


Rolki Spokey Xtrec przygotowane pozostały z myślą o wymagających użytkownikach. Atrybuty techniczne dostosowano specjalnie tak, aby czerpać największą przyjemność z jazdy.

JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie kryteria, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.
Wiemy,dobrze jest się akcentujeć, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Nasze rolki przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.


technika
Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu Xtrec produkowana została ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu wyjątkowo niskiej wagi.
Kółka wytwarzane zostały z wytrzymałego PU o średnicy 84 mm i twardości 82A, stosownej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC9 Chrome gwarantują najwyższą precyzję wykonania, dobrą żywotność i wysoką szybkość jazdy.
Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep, a także klamra dwusekcyjna, zagwarantuje nie tylko trafne dostosowanie do stopy,głównie - najwyższy poziom bezpieczeństwa.


WYGODA
W modelu Xtrec zastosowana pozostała specjalna, profilowana wkładka. W połączeniu z miękką wyściółką buta widocznie podciąga ona poziom komfortu użytkowania rolek.
Dzięki wygodnemu, pewnemu systemowi spinania, użytkownik może optymalnie zintegrować rolki do swych potrzeb.


EXTRA
Do rolek dołączona jest dodatkowa para sznurówek.


PRZEZNACZENIE
Jazda rekreacyjna.

cechy technologicznE
płoza: aluminiowa
łożyska: ABEC9 Chrome
kółka: 84 mm 82A PU
wkładka: profilowana
zapięcia: klamra dwusekcyjna, rzep, sznurówki
max. Waga użytkownika: 100 kg
rozmiary: 37-42 (z elementami żółtymi), 40-46 (czarne)
dodatkowa para sznurówek gratis

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Rolki