Onkyo LS-T30, LS-T30 Ocena produktu:

od 1999,99 PLN

  • Producent: Onkyo
  • Kategoria: Soundbary

Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora umocniony poprzez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci tylko znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie używania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz równocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś wspaniałego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do wykorzystywania z pokaźnymi choćby 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym kablem. Znaczny 16 cm subwoofer idealnie łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki by produkować dynamiczny, głęboki i detalowy dźwięk.

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego producenta DTS Sound Studio™, pozwolą Ci starannie związać się wyświetlanej treści. LS-T30 jest wyekwipowany w dekoder Dolby Digital, możesz więc z rewelacyjną jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD lub Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najkorzystniejsze jest jednak to, że Twój LS-T30 może słwykorzystać jako mocny system stereo do którego można prosto dostarczyć dźwięk ze smartfona z wykorzystaniem Bluetooth lub podłączyć odtwarzacz multimedialny za pomocą analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

LS-T30 jest stanowczo płaski i prosto daje się wkomponować w wygląd pokoju, a do tego oferuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania trudnego sytemu wielogłośnikowego.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Soundbary