Samsung HW-K450, HW-K450/EN

chwilowy brak towaru

  • Producent: SAMSUNG
  • Kategoria: Soundbary

lepszy efekt dźwięku przestrzennego Funkcja Surround Sound Expansion sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, gwarantując bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. Poczuj bas idealny Dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, podłączenie i ustawienie subwoofera jest bardzo proste.

Uzyskanie potężnego basu i wysokiej jakości dźwięku nie wymaga żadnego wysiłku. Połącz urządzenia za pomocą TV SoundConnect Funkcja TV SoundConnect ułatwi Ci stworzenie domowego centrum rozrywki. Połącz telewizor z systemem audio bez używania kabli i ciesz się czystym i potężnym dźwiękiem.

Dźwięk mobilny za pomocą Bluetooth Soundbar może jednoczyć się z innymi urządzeniami za pomocą technice Bluetooth. Słuchaj swojej ulubionej muzyki z telefonu lub komputera w wysokiej jakości dźwięku – bez żadnych kabli.

Sterowanie za pomocą jednej aplikacji Kontroluj Soundbar przy pomocy aplikacji mobilnej Samsung Audio Remote. Połącz urządzenia przy pomocy Bluetooth i uzyskaj dostęp do wszelkich kluczowych funkcji Soundbara, a także łatwo odtwarzaj ulubione piosenki.

Zbuduj bezprzewodowy system surround przy pomocy zestawu bezprzewodowych głośników Samsung z łatwością stworzysz system dźwięku przestrzennego i to bez przeciągania kabli po całym pokoju. Po podłączeniu ich do Soundbara powstanie system 4.1, który zaskoczy Cię trójwymiarowym dźwiękiem.

Bluetooth® Power On dzisiaj możesz włączyć swój system audio i sterować nim smartfonem z technologią Bluetooth. jedynie wstępne sparowanie sprzętów, byś mógł błyskawicznie włączać i odtwarzać muzykę na Soundbarze za pomocą telefonu....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Soundbary