Samsung Galaxy A6 2018

chwilowy brak towaru

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telefony komórkowe

POKAŻ SWÓJ styl APARAT produktywnOŚĆ I WYGODA ZABEZPIECZENIA GALAXY A6 I A6+ ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA FAQ POZNAJ LEPIEJ GALAXY A6+ ekran Infinity ekran o proporcji 18.5:9 i zredukowanych ramkach. Nieprzeciętny do gier, wiadomości tekstowych czy oglądania Internetu.

Trzy aparaty 2 tylne: 16 MP (F1.7) + 5 MP (F1.9) (Dual Camera) Przód: 24 MP (F1.9) z funkcją Selfie Focus. Zabezpieczenia Rozpoznawanie twarzy, skaner linii papilarnych, bezpieczny katalog. Dual Sim Korzystaj z dwóch kart SIM , a także uzupełniającej opcjonalnej karty pamięci Micro SD (trzy sloty).

skuteczność Ośmiordzeniowy procesor 1.8 GHz. Stylowe kolory dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: Złoty, Lawendowy, Czarny. Bateria Wytrzymała bateria 3500 mAh. Sprawny procesor zagwarantuje bardziej skuteczne wykorzystanie baterii.

Design Symetryczne krawędzie i gładkie zaokrąglenia. Pamięć 32 GB wbudowanej pamięci, możliwość rozszerzenia, aż o 400 GB. Jeszcze więcej miejsca na Twoje informacje. Elegancja i ergonomia Zaokrąglone krawędzie powodują, że Twój smartfon wygląda smukło i atrakcyjnie.

Dzięki użytecznemu kształtowi z łatwością obsłużysz go jedną ręką. Wystarczy, iż weźmiesz smartfon, a palec naturalnie dotknie skanera linii papilarnych. POKAŻ SWÓJ styl Zaokrąglone krawędzie Galaxy A6+ połączone ze smukłą linią pokrywy, tworzą jedność z nowym wyświetlaczem Infinity, nadają urządzeniu wyszukany kształt.

Metalowa pokrywa zagwarantuje odporność i luksusowy wygląd smartfonu. Wybierz model dobrany do Ciebie w trzech stylowych wariantach kolorystycznych: czarny, złoty i lawendowy. Aparat Robienie zniewalających fotografii telefonem Galaxy A6+ jest tak proste jak pstryknięcie migawki.

Przedni aparat o rozdzielczości 24 MP z dopełniającą lampą zezwala na skupienie ostrości na Tobie i Twoich znajomych, nadając Twoim selfie i zdjęciom grupowym zupełnie nową jakość. Dzięki podwójnemu tylnemu aparatowi zrobisz fotografie jak przy pomocy profesjonalnego aparatu.

regulowana jasność błysku lampy Galaxy A6+ posiada trzypoziomową regulację błysku z przodu, by uniknąć pogorszenia obrazu i odblasku podczas robienia selfie w dzień i w nocy. Bądź nieszablonowy! Udekoruj swoje zdjęcie naklejkami AR przy pomocy rozpoznawania twarzy.

Naklejki ułożą się naturalnie w zależności od kąta i wyrazu twarzy. Możesz też spersonalizować zdjęcia za pomocą pieczątek, czy zmienić nastrój przy pomocy filtrów. Live Focus dopasowanie głębi ostrości w jednym kroku.

jednocześnie w trakcie robienia zdjęcia, jak i po jego wykonaniu. Nadaj im artystyczny charakter i twórz wyjątkowe portrety. SprawnOŚĆ i wygoda Samsung Galaxy A6+ udoskonaloną produktywność i szybsze działanie.

wyposażony w solidny procesor i pojemną baterię zapewni Ci bezproblemową wielozadaniowość i dłuższy czas pracy. Galaxy A6+ na dodatek zwiększalną pamięć przez opcjonalną kartę Micro SD mieszczącą się w trzecim slocie.

Dual SIM* Dzięki opcji dual SIM* na urządzeni...

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Telefony komórkowe