Samsung Galaxy J6

chwilowy brak towaru

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telefony komórkowe
Żywe kolory z wyświetlaczem sAMOLED

Samsung Galaxy J6 ekran Infinity o współczynniku 18,5:9, który przyciąga Twoją uwagę. W urządzeniu użyto technikę sAMOLED, która zapewnia dużą rozdzielność i zachwycający współczynnik kontrastu. Teraz możesz cieszyć się wciągającą i nieustanną przygodą.


Elegancja i styl

Samsung Galaxy J6 został stworzony do życia w podróży. Dzięki gładkim łukom i opływowym wykończeniom Galaxy J6 przyjemnie leży w dłoni. Wybierz jeden spomiędzy ciekawych barw,dopasować się do Twojego nastroju.


Trzy poziomy jasności

Dodaj wyrazistości do tego, co fotografujesz. Galaxy J6 ma trzypoziomową regulację błysku lampy z przodu. Wszystko po to, żeby uniknąć gorszych zdjęć w trakcie robienia selfie w nocy.


Bądź kreatywny

Dodaj trochę kreatywności do swych zdjęć. Galaxy J6 jest zaopatrzony w rozmaite tryby aparatu, naklejki i kreatywne filtry, które ożywiają to co fotografujesz.

teraz możesz porządkować fotografie i filmy według określonych tematów.


komfortowe przełączanie Wi-Fi

Oszczędzaj baterię, włączając i wyłączając Wi-Fi. Galaxy J6 pozwala przechowywać historię Wi-Fi i automatycznie włączać i wyłączać sieć przy wchodzeniu i wychodzeniu z wykorzystywanych hotspotów. Teraz możesz radować się bezproblemową łącznością przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia informacji mobilnych podczas wchodzenia i wychodzenia ze stref Wi-Fi.


Służbowo i prywatnie

Korzystaj ze swych wiadomości służbowych i osobistych łatwiej niżeli kiedykolwiek. Dzięki funkcji Dual Messenger możesz wiązać się z dwoma różnorodnymi kontami w swoich ulubionych aplikacjach i z łatwością zainstalować drugą ikonkę uruchamiającą na ekranie głównym lub menu ustawień.


Rozbudowana wielozadaniowość

Samsung Galaxy J6 nieprzeciętnie nadanie się do pracy wielozadaniowej. Od dziś możesz zarządzać dwiema aplikacjami jednocześnie, zapewniając płynniejsze działanie systemu. Możesz uruchamiać równocześnie dwie aplikacje, takie jak video i komunikator, a następnie wyświetlać je obok siebie, żeby ułatwić sobie pracę.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Telefony komórkowe