• Producent: BEURER
  • Kategoria: Termometry
  • Rodzaj: elektroniczny
  • Miejsce pomiaru: czoło

Wśród progresywnych termometrów na szczególną uwagę zasługują modele bezdotykowe. Jednym z nich jest wysokiej klasy termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer, który wyśmienicie sprawdza się w swojej roli i na dodatek dużo przydatnych funkcji.

produkt pozostał zaopatrzony w ergonomiczny alarm LED, który włącza się przy temperaturze powyżej 38 poziomów. Precyzyjny wynik można uzyskać już w przeciągu kilku sekund. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla konsumenta – nie ma rtęci ani szkła.

jednocześnie bez obaw można poddawać termometr dezynfekcji, w zależności od aktualnych potrzeb. Termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer udostępnia poręczną opcję pamięci z możliwością zapamiętania aż 10 pomiarów – łącznie z datą i godziną.

dzięki czemu użytkownik z łatwością może porównać ze sobą poprzednie wyniki. Niewątpliwym atutem towaru jest dość obfity ekran, który usprawnia odczytanie aktualnej temperatury. Na uwagę zasługuje także funkcja samoczynnego wyłączania.

Termometr zachwyca nowoczesnym designem i użytecznym kształtem. Do zestawu zostały dołączone dwie baterie. Opis artykułu: Alarm LED przy temperaturze powyżej 38°C Pomiar temperatury w ciągu kilku sekund Nie mieści rtęci ani szkła nadaje się do dezynfekcji staranność pomiaru: Czoło 0,3°C: 34 - 43°C Ucho 0,2°C: 35,5°C - 42°C Obiekt 1,5°C przy <30°C; 5% przy ≥ 30°C Termometr zapamiętuje 10 wartości wraz z datą i godziną Funkcja samoczynnego wyłączania wielki wyświetlacz Dwie baterie w zestawie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Termometry