Philips WhiteVision Xenon-Effekt H4 żarówka samochodowa 12342WHVSM, 2 sztuki w zestawie, 12342WHVSM

chwilowy brak towaru

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Wskaźniki samochodowe
Żarówki Philips® WhiteVision - energiczna biel światła, rewelacyjny kontrast i długi czas eksploatacji

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o intensywny efekt białego światła ksenonowego, co znacznie usprawnia prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, o 60% bielszemu światłu WhiteVision stanowi znakomite połączenie stylu i bezpieczeństwa.

rewelacyjne wrażenia w trakcie jazdy dzięki energicznemu efektowi białego światła ksenonowego

Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe przystępne na rynku — to właściwy dobór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią znaczące ulepszenie oświetlenia głównego. Zastrzeżona technika powlekania trzeciej generacji marki Philips to rewolucyjne rozwiązanie, które nadaje żarówce WhiteVision status pierwszej żarówki samochodowej emitującej naprawdę białe światło.

Najdłuższy okres eksploatacji w swej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy

Żarówki Philips WhiteVision (dostępne w wersjach H1, H3, H4, H7 i HB3) zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Gwarantują one długi i bezawaryjny okres eksploatacji wynoszący do 450 godzin — znacznie dłuższy w sytuacji konkurencyjnych towarów. Rzadsza wymiana żarówek to z kolei pokaźniejsza oszczędność. (H4 i H7 testowane przy typowym napięciu 13,2 V)

obszerniejszy kontrast udoskonaloną widoczność i bezpieczniejszą jazdę

Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 kelwinów lepszą widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na zwiększenie czujności kierowcy w nocy, zapewniając bardziej wygodną jazdę.

Do 60% obszerniejsza widoczność — maksymalna jasność

O 60% większa moc strumienia świetlnego sprawia, iż pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Poprawia to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

W 100% legalne używanie na drogach, w 100% intensywne białe światło

Żarówki WhiteVision uzyskały atest ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami formującymi dynamiczne białe światło, które dopuszczono do legalnego wykorzystywania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, lecz także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

znaczny strumień energicznie białego światła

Dzięki energiczne białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Nieprzeciętne oświetlenie zapewniające świetne wrażenia w trakcie jazdy.

Żarówki samochodowe Philips są wyjątkowo wytrzymałe

Szkło kwarcowe niepodatne na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe niż szkło twarde i cechuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i drgania, co likwiduje ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe producenta Philips produkowane ze szkła kwarcowego niepodatnego na działanie promieni UV umożliwiają uzyskanie powiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki czemu emitują mocniejsze światło i pokaźniejszą solidność.

Efekt białego światła ksenonowego i przypasowanie odcieni zapewnia oszałamiający wygląd

załączone do żarówek WhiteVision dwa pozycyjne źródła światła W5W o przypasowanych kolorach nadają oświetleniu pojazdu wygląd specyficzny dla luksusowych samochodów.

Specyfikacja

Jazda testowa nocą z żarówką Philips® WhiteVision


Źródło: Philips®

Porównanie żarówki Philips® WhiteVision i X-tremeVision


Źródło: YouTube

Produkty najpopularniejsze w kategorii Wskaźniki samochodowe