Casio EFR-554D-1A2VUEF Ocena produktu:

od 675,00 PLN

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Funkcje: datownik, stoper

Model EFR-554D-1A2VUEF producenta Casio to wykwintny zegarek naręczny męski, który wyekwipowano w pomysłowe rozwiązania i funkcje. Koperta pokaźna jest na 47 mm oraz ma grubość 12 mm. Marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo.

Jest ona światowym koncernem produkującym przeróżne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania i zamiłowanie do innowacyjnych technice przystępne są niemal we wszelkich kolekcjach.

Casio kreuje progresywne zegarki, które zaskakują mnogością opcji i zastosowań. Zasilanie zegarka EFR-554D-1A2VUEF to typowa bateria kwarcowa. Niepodatna na korozję, a także oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zagwarantuje wysoką jakość i trwałość.

W tym modelu kopertę zrobiono ze stali nierdzewnej która zapewnia wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz np. Korozję. Dzięki zastosowanemu analogowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty.

Utwardzane szkiełko mineralne skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Zegarek ma powłokę świetlną, której rezultatem jest długookresowe świecenie w ciemności po niedługim naświetleniu.

WR 100 oznacza, że zegarek zezwala na luźne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Model ten wyekwipowano w chronograf, który zezwala na dokonywanie starannych pomiarów czasu.

Zegarek charakteryzuje sportowy design, zapewniający nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Łącznie z zegarkiem otrzymasz markowe opakowanie producenta, które nadzwyczajnie sprawdzi się na podarunek.

Zegarek objęty jest gwarancją producenta wykonywaną przez oficjalne punkty serwisowe przez trzy lata.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Zegarki męskie