KOMPLETNY BEZPRZEWODOWY ALARM GSM 3 CZUJKI +SYRENA VS-GSM50C, VS-GSM50C

chwilowy brak towaru

  • Producent: VirtualEye
  • Kategoria: Zestawy alarmowe

KOMPLETNY BEZPRZEWODOWY ALARM GSM 3 CZUJKI +SYRENA Jeden z najtańszych alarmów GSM na rynku, który posiada w 100% polską wersję - komunikaty głosowe w j. Polskim, wiadomości SMS w j. Polskim, rozmowa tel.

w j. Polskim. ALARM GSM Z PEŁNYM ZESTAWEM CZUJEK Alarm GSM jest jedną z najtańszych form zabezpieczenia domu, biura, producenta, pomieszczeń magazynowych. Urządzenie jest w pełni kompletne i gotowe do wykorzystania - starczy zakupić i zainstalować kartę SIM.

Urządzenie, które oferujemy zostało dokładnie spolszczone łącznie z komunikatami głosowymi, a także treścią wysyłanych wiadomość SMS! Wysokiej klasy alarm GSM z dodatkowymi czujkami w pakiecie - najbogatszy komplet na rynku artykuł fabrycznie nowy - nigdy nieużywany Powiadomienie SMS Czujniki PIR czujnik otwartych drzwi szczególnie głośna syrena Aplikacja na smartfona Pilot zdalnego sterowania Polska wersja językowa Alarm posiada funkcję powiadamiania wysyłając SMS-y i dzwonienia pod wskazy nr telefonu komórkowego (maksymalnie do 6 nr telefonów ).

Do centralki starczy włożyć kartę SIM (brak w komplecie), skonfigurować zgodnie z instrukcją obsługi i radować w pełni funkcjonalnym domowym systemem alarmowym. W wypadku uruchomienia się alarmu włącza się syrena alarmowa, a Ty zostajesz poinformowany bezpośrednio na jeden z wcześniej określonych numerów telefonu.

Alarm zainstalujesz sam bez pomocy serwisu, starczy podłączyć zasilanie, zamontować czujniki, które generują unikatowy kod i łączą się same z centralką i w przypadku naruszenia chronionej strefy wzbudzą alarm o czym zostaniesz powiadomiony za pomocą sms-a lub połączeniem alarmowym.

Centrala współpracuje z wieloma typami czujników przewodowych, a także bezprzewodowych umożliwiając stworzenie zaawansowanej instalacji alarmowej obsługującej nie tylko standardowe zdarzenia jak włamanie, wybicie szyby,też pożar, zalanie, ulatnianie się gazu, zanik zasilania, odcięcie linii telefonicznej.

CENTRALA Centrala czyli mózg całego systemu alarmowego. Polska wersja powiadomień głosowych. Z centralą komunikujemy się za pomocą SMS-ów. Wysyłanie komend ułatwia nam przeznaczona aplikacja na iOS i Android.

BEZPRZEWODOWY sensor RUCHU PIR 2x detektor PIR w komplecie - czujniki bezprzewodowe! czujnik podczerwieni umożliwia wykrycie ruchu w pomieszczeniach. Wykrywanie ruchu opiera się na niezwykle precyzyjnym pomiarze temperatury.

Informacja o detekcji przekazywana jest drogą radiową. BEZPRZEWODOWY czujnik OTWARCIA DRZWI postępowy kontaktron - wersja bezprzewodowa! czujka pozwala na wykrycie otwarcia drzwi, okna itp. Wykrycie następuje gdy dwa komponenty zostaną oddalone od siebie.

Wykorzystano tu kontaktron, komponent elektroniczny reagujący na pole magnetyczne. Magnes instaluje się na skrzydle okna lub drzwi. Informacja o detekcji przekazywana jest drogą radiową. PILOT ZDALNEGO STEROWANIA Najnowsza wersja pilota - 2 sztuki w komplecie!

Pilot ma za zadanie uzbrajać, rozbrajać alarm oraz uruchomić go gdy zajdzie taka potrzeba. HIT! KOMUNIKACJA SMS Z ALARMEM W JĘZYKU POLSKIM, KOMENDY GŁOSOWE W JĘZYKU POLSKI, ROZMOWA TEL. W J. POLSKIM! OPIS CENTRALI: Slot na kartę SIM.

Włączanie wewnętrznego akumulatora. Przycisk funkcyjny. Gniazdo zasilania. Gniazdo syreny. Przewodowe wejścia alarmowe. Sygnalizacja statusu diodami LED. W pakiecie: Centrala alarmowa z polskim językiem ( polskie komunikaty głosowe, polska wersja wysyłanych SMS-ów) zastosowany akumulator do centralki GSM 2x bezprzewodowy czujnik ruchu (PIR) z baterią uzupełniającą - możliwość zakupu dodatkowych czujek 1x bezprzewodowy czujnik otwarcia drzwi/okna z baterią - możliwość zakupu dodatkowych czujek 2x pilot- możliwość zakupu dopełniającego pilota Zasilacz sieciowy Syrena alarmowa Instrukcja obsługi w j.

polskim Gwarancja Dowód zakupu (paragon / faktura)

Produkty najpopularniejsze w kategorii Zestawy alarmowe