Prima Gran Zlewozmywak Granitowy Katania Ocena produktu:

od 409,00 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: Prima Gran
  • Kategoria: Zlewozmywaki
  • Materiał: granit

Zlewozmywak granitowy Katania to interesujący model narożny mający komorę główną i pomocniczą, a także ociekacz. Nieprzeciętnie komponuje się z nowoczesnym kuchennym wnętrzem, zezwalając zaoszczędzić miejsce na blacie. To rozwiązanie jednocześnie do obszerniejszych,również mniej ustawnych kuchni czy aneksów kuchennych, gdzie każdy centymetr blatu jest cenny. Zlew narożny może być zainstalowany w szafce od 60 centymetrów.

Zaokrąglone krawędzie stwarzające trapezowy kształt zlewozmywaka w połączeniu z owalnymi komorami, tworzą bardzo atrakcyjny efekt. Mimo umieszczenia zlewozmywaka w rogu kuchni, może stać się on jej głównym bohaterem. W dodatku jest przystępny w pięciu atrakcyjnych kolorach, zezwalających zbratać go do wnętrza kuchni (białym, bezowym, szarym, grafitowym, a także czarnym).

większa komora zlewu narożnego pomieści pokaźniejsze naczynia, blachy albo garnki, natomiast mniejsza komora może posłużyć jako miejsce do sortowania albo płukania naczyń, odkładania sztućców czy także opłukiwania warzyw. Dodatkową zaletą zlewozmywaka narożnego Katania, jest występowanie ociekacza, który uzupełnia całość, wytwarzając praktyczny i poręczny zestaw. Połączenie tych trzech elementów w funkcjonalnej formie ułatwi codzienne zmywanie. Granitowa powierzchnia jest niepodatna na wysokie temperatury. Zapewnia także wysoką oporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak zarysowania i przebarwienia mogące powstać podczas pracy w kuchni.

Zlew Katania akcentuje się nie tylko pod względem wzornictwa i funkcjonalności, ale także jakości, ponieważ został stworzony z bardzo wytrzymałego i trwałego materiału, jakim z całą pewnością jest granit. Tak jak pozostałe produkty Primagran, spełnia polskie i europejskie standardy jakości. W dodatku przy jego zakupie otrzymasz 35-letnią gwarancję.

Umożliwiamy także zakup antybakteryjnego wariantu. Zastosowanie specjalnej mieszanki, zapewnia mniej dobre warunki do rozwoju dla destrukcyjnych mikroorganizmów. Zlewozmywak Katania łatwo utrzymać w korzystnej kondycji, stosując jedynie podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki prostej pielęgnacji, zlewozmywak będzie długie lata wspaniale nam służył. Zlewozmywak wysyłamy w bezpiecznym kartonie wraz z szablonami do wycięcia otworu w blacie

Aby skompletować swój komplet do zmywania, dobierz do zlewozmywaka Katania elegancką baterię chromowaną lub granitową. Proponujemy także wybór ergonomicznych akcesoriów upraszczających zmywanie tj. Korka samoczynnego lub dozownika na płyny.

Uwaga. Ze względu na rozmiary zlewozmywaka nie polecamy do niego baterii kuchennej Prima 2500, Prima 7500 oraz Prima 9000.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Zlewozmywaki