Prima Gran Zlewozmywak Granitowy Katania Ocena produktu:

od 409,00 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Prima Gran
  • Kategoria: Zlewozmywaki

Zlewozmywak granitowy Katania to interesujący model narożny mający komorę główną i pomocniczą, a także ociekacz. Nieprzeciętnie komponuje się z nowoczesnym kuchennym wnętrzem, zezwalając zaoszczędzić miejsce na blacie. To rozwiązanie jednocześnie do obszerniejszych,również mniej ustawnych kuchni czy aneksów kuchennych, gdzie każdy centymetr blatu jest cenny. Zlew narożny może być zainstalowany w szafce od 60 centymetrów.

Zaokrąglone krawędzie stwarzające trapezowy kształt zlewozmywaka w połączeniu z owalnymi komorami, tworzą bardzo atrakcyjny efekt. Mimo umieszczenia zlewozmywaka w rogu kuchni, może stać się on jej głównym bohaterem. W dodatku jest przystępny w pięciu atrakcyjnych kolorach, zezwalających zbratać go do wnętrza kuchni (białym, bezowym, szarym, grafitowym, a także czarnym).

większa komora zlewu narożnego pomieści pokaźniejsze naczynia, blachy albo garnki, natomiast mniejsza komora może posłużyć jako miejsce do sortowania albo płukania naczyń, odkładania sztućców czy także opłukiwania warzyw. Dodatkową zaletą zlewozmywaka narożnego Katania, jest występowanie ociekacza, który uzupełnia całość, wytwarzając praktyczny i poręczny zestaw. Połączenie tych trzech elementów w funkcjonalnej formie ułatwi codzienne zmywanie. Granitowa powierzchnia jest niepodatna na wysokie temperatury. Zapewnia także wysoką oporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak zarysowania i przebarwienia mogące powstać podczas pracy w kuchni.

Zlew Katania akcentuje się nie tylko pod względem wzornictwa i funkcjonalności, ale także jakości, ponieważ został produkowany z istotnie wytrzymałego i trwałego materiału, jakim bez dwóch zdań jest granit. Tak jak pozostałe produkty Prima Gran, spełnia polskie i europejskie standardy jakości. Na dodatek przy jego zakupie otrzymasz 35-letnią gwarancję.

Umożliwiamy także zakup antybakteryjnego wariantu. Zastosowanie specjalnej mieszanki, gwarantuje mniej prawidłowe warunki do rozwoju dla szkodliwych mikroorganizmów. Zlewozmywak Katania z łatwością utrzymać w korzystnej kondycji, stosując wyłącznie podstawowe zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki prostej pielęgnacji, zlewozmywak będzie długie lata idealnie nam służył. Zlewozmywak wysyłamy w bezpiecznym kartonie wraz z instrukcją konstrukcji i szablonami do wycięcia otworu w blacie

Aby skompletować swój zestaw do zmywania, dobierz do zlewozmywaka Katania elegancką baterię chromowaną albo granitową. Proponujemy także dobór funkcjonalnych akcesoriów upraszczających zmywanie tj. Korka samoczynnego albo dozownika na płyny.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Zlewozmywaki