Bosch SMV46KX00 Ocena produktu:

od 1642,00 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Zmywarki do zabudowy
  • Wysokość: 81 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 55 cm
  • Pojemność: 13 kpl. naczyń
  • Zużycie wody: 7.5 l
  • Ilość programów: 6
  • Poziom hałasu: 46 dB

Trzy razy szybsze zmywanie z stosownymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus. Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,świetnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie.

Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci potrzeba czystych naczyń, np.

podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Wymiennik ciepła: za każdym razem odpowiednia temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła umożliwiają wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając istotną ilość energii. Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa sprawność.

progresywna technologia gwarantując maksymalną sprawność i organiczne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej skuteczności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody. EcoSilence Drive: konkretny, trwały, cichy i wydajny. Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tymsilnikiem zapewnia uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Czujka załadunku: detektor załadunku rozpoznaje poziom wody w zmywarce.

samoczynnie dostosowuje jej konieczny poziom do zmywanego załadunku. W sytuacji obszerniejszego załadunku, potrzeba więcej wody do namoczenia i zmywcia naczyń, a poziom wody się zmniejsza. Wtedy sensor rozszerza ilość wody.

w przypadku mniejszego załadunku do dobrego zmywania potrzebne jest mniej wody. Czujka załadunku zapewnia adekwatne jej zużycie w zależności od ilości naczyń umieszczonych w zmywarce, oszczędzając wodę i energię elektryczną.

AquaSensor: zachwycająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania stopnia zabrudzenia wody. Sensor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od typu i stopnia zabrudzenia, wykorzystując wiązkę światła do sterowania zmywaniem.

proces zmywania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu. Programy automatyczne W automatyczny sposób optymalną sprawność zmywania.

Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. Program Szkło 40°C Nowy program Szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak wysokiej jakości kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując stosowne warunki suszenia i olśniewający połysk.

Jest to możliwe dzięki obniżeniu temperatury, przypasowaniu temperatury czynnika płukania i wydłużeniu czasu suszenia. Połyskujące kieliszki i naczynia bez śladów suszenia stanowią jasny dowód — rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu zniewalające.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody. Bosch troszczy się równocześnie o stan naszych ubrań jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyekwipowanego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza.

Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Zmywarki do zabudowy