• Producent: Producent: Elior
  • Kategoria: Altany i domki ogrodowe

konwencjonalny wygląd i azyl wewnątrz Twojego ogrodu. Najkorzystniejszy sposób, aby odseparować się od świata nie odcinając od niego zmysłów. Będziesz mógł patrzeć, słuchać i wąchać z poczuciem całkowitego spokoju i rozluźnienia.

Przestawiamy Ci altankę ogrodową Marja z huśtawką. W pełni zaopatrzoną dla osób szukających kojącego odcięcia. Najpierw kolor. Spójrz jak współgra z otoczeniem, jak nie wnosi niepotrzebnej agresji i niepokoju. Stonowany, tradycyjny - brązowy.

Zbliż się i zobacz jaką nasza altana ma dużą przestrzeń w środku. Możesz w dowolnej pozycji siedzieć, albo leżeć; siedzisko jest rozkładane i można je przekształcić w leżankę. Niech triumfuje twoja potrzeba harmonii i spokoju. Nic tak nie koi nerwów jak cudowny odpoczynek na łonie natury.

A kiedy nieprzyjemne bzyczenie owadów, zwłaszcza komarów zakłóca ten czas, czasem czujemy się bezradni. Pomyśleliśmy o tym, dzięki przypasowanym zasłonom z zapięciami na rzep możesz prosto osłonić cztery boki, stwarzając zamkniętą przestrzeń. Już nic nie jest ci w stanie przeszkodzić, zanurz się w łagodnej regeneracji swojego ciała i ducha. Siatka znakomicie zabezpieczy przed owadami i zapewni Ci spokój. To najlepszy dobór jeśli szukasz ochrony i pewności swego azylu bezpieczeństwa. Poczuj letni nastrój w pełni.

Dla Twojego komfortu i wygody do zestawu dołączyliśmy dwie poliestrowe, poduszki, a także dwa wałki.

Możecie też sprawić wzajemną przyjemność relaksu w sielskiej atmosferze. Huśtawka pod altaną jest rewelacyjnym wyborem dla dwóch osób, dodatkowo w opcji rozkładanej.

Jak przyjemny może być szum wiatru i zapach skoszonej trawy dla zwolenników wypoczywania na świeżym powietrzu. obszerny baldachim będzie Was chronił przed słońcem, a dzięki dopasowanym zasłonom z zapięciami na rzep z łatwością osłonisz cztery boki, stwarzając jeszcze spokojniejsze schronienie.

Nie zapomnieliśmy także, o tym, iż altanka Marja ma Cię cieszyć i dawać schronienie przez długie lata - jej trwała, wodoodporna, stalowa rama została pokryta proszkowo, metodą elektrostatyczną, Jest odporna na zarysowania i odporna na uszkodzenia mechaniczne i na korozję.

Altana jest produkowana z najwyższej jakości wodoodpornego, łatwego w czyszczeniu poliestru. A poduszki posiadają zdejmowane pokrowce - w każdej chwili mozna je zdj

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Altany i domki ogrodowe