Sharp KC-G40EUW, KC-G40EUW Ocena produktu:

od 1789,00 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

wykwintny i produktywny oczyszczacz powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster oraz funkcją inteligentnego nawilżania. Proponuje możliwość stałego monitorowania czystości i wilgotności powietrza. Dzięki jonom Plasmacluster sprawnie usuwa krzywdzące drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,również z trudno przystępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i dzianin.

rewelacyjnie eliminuje nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Zamontowane kółka czynią urządzenie jeszcze bardziej mobilnym, a na nowo zaprojektowany zbiornik na wodę zezwala na utrzymanie najwyższej higieny w jego wnętrzu.

nieprzeciętny do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest świeże i czyste powietrze o odpowiedniej i wygodnej wilgotności.

Specjalne programy, zezwalające polikwidować alergeny z pomieszczenia - takie jak kurz i pyłki, dzięki czemu powietrze staje się przyjazne dla alergików. Wyświetlacze oczyszczaczy powietrza Sharp pokazują szczegółowe informacje na temat stopnia skażenia i poziomu wilgotności w pomieszczeniu.

Inteligentny system opatentowany poprzez firmę Sharp, który pomaga eliminować przykre zapachy, alergeny, bakterie, 99% wirusów a nawet roztocza unoszące się w powietrzu w całym pomieszczeniu. Dzięki temu Twój dom będzie pełen świeżego i czystego powietrza....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Oczyszczacze powietrza