Zelmer ZVC427HT Ocena produktu:

od 479,00 PLN

  • Producent: Zelmer
  • Kategoria: Odkurzacze
  • Moc silnika: 890 W
  • Poziom hałasu: 77 dB
  • Zasięg pracy: 10 m
  • Pojemność worka/pojemnika: 40 l
  • Wysokość: 48 cm
  • Szerokość: 28 cm
  • Kolor: brązowy

Ekspert od dywanów. Wyjątkowo trwały i turbo pomocny. Trwały, mocny i bezawaryjny – prawdziwy odkurzacz na lata. Nadzwyczajny filtr HEPA H13 o najwyższej wydajności filtracji powietrza, praktyczny schowek na akcesoria i wyjątkowo pojemny worek Safbag.

wydajna turboszczotka łatwo poradzi sobie z najistotniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Szczotka parkietowa z miękkim włosiem chroni wrażliwe podłogi przed zadrapaniem.

znakomity do odkurzania obszernych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne oraz wielkie mieszkania. Główne parametry odkurzacza Zelmer DOT ZVC427HT Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze precyzyjniej zbiera sierść i odkurza dywany.

To idealne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób ceniących dywany w pomieszczeniach. Turbomoc Turboszczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza jeszcze skrupulatniej zbiera sierść i odkurza dywany. To świetne rozwiązanie dola właścicieli zwierząt i osób lubiących dywany w pomieszczeniach.

Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla finezyjnych podłóg. Jej progresywna konstrukcja chroni parkiet przed zarysowaniem. Szczotka z miękkim włosiem Szczotka z miękkim włosiem jest bezpieczna dla finezyjnych podłóg.

Jej innowacyjna konstrukcja broni parkiet przed zarysowaniem. Wysoka efektywność odkurzania Odkurzacz ma wysokie klasy sprawności odkurzania, dzięki czemu kurz i skażenia są zbierane skrupulatniej.

Wysoka efektywność odkurzania Odkurzacz ma wysokie klasy efektywności odkurzania, dzięki czemu kurz i skażenia są zbierane staranniej. Nowoczesny system filtracji Filtr HEPA zastosowany w odkurzaczu to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszelkich skażeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Nowoczesny system filtracji Filtr HEPA użyty w odkurzaczu to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów.

Zatrzymuje 99,95% wszelkich zanieczyszczeń, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów. Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zagwarantuje,zawsze masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi.

Schowek na akcesoria Schowek na akcesoria zintegrowany z obudową zagwarantuje,za każdym razem masz wszystko pod ręką i nic się nie zgubi. Wytrzymały wąż Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi jest w dodatku wzmocniony oplotem z jedwabnej nici co rozszerza jego odporność na zaginania.

Wytrzymały wąż Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi jest dodatkowo usztywniony oplotem z jedwabnej nici co zwiększa jego niepodatność na zaginania....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Odkurzacze