• Producent: BEAUTYBLENDER
  • Kategoria: Pozostałe kosmetyki

Odkryj kultową gąbkę do makijażu i innowacyjne, bezzapachowe mydełko specjalnie opracowane do doskonałego oczyszczenia gąbki. Do czego służy: Jeden oryginalny beautyblender w celu wspaniałego nałożenia podładu, pudrów, kremów i innych produktów do twarzy + jeden mini blendercleanser czyli kompaktowe, bezzapachowe mydło, które utrzymuje beautyblender i pędzle w czystości i świetnej formie!

Co jeszcze warto wiedzieć: oryginalna struktura tworzywa beautyblendera jest aqua-activated(tm). Przy kontakcie z wodą, zwiększa pojemność prawie dwa razy i staje się jeszcze bardziej aksamitna w dotyku, pozostawiając cerę wyśmienicie wygładzoną i równomiernie pokrytą fluidem.

Wraca do oryginanego rozmiaru po wyschnięciu. Wyprodukowany ręcznie w USA. Oryginalny beautyblender wygrał nagrodę Allure Best of Beauty siedem razy. Beautyblender stosuje nietoksyczne, rozpuszczalne w wodzie barwniki dlatego przy paru pierwszych czyszczeniach gąbka puszcza barwnik, podobnie jak para nowych dżinsów.

Jak wyciskasz wodę z beautyblendera nadmiar barwnika zostaje jeszcze usunięty. Barwnik nie przenosi się na skórę. Jak używać? beautyblender jest nieskomplikowany w użyciu: po prostu namocz.odciśnij. Stempluj w celu uzyskania idealnej aplikacji!

namocz. Beautyblender w wodzie wyciśnij. Nadmiar wody, najlepiej przy pomocy ręcznika stempluj. Podkład, puder lub inne produkty do cery na całą twarz żeby uzyskać świetne rezultaty. Oczyść. Po każdym użyciu żeby utrzymać w formie opatentowane tworzywo beautyblendera.

wymień. By go za każdym razem posiadać w zasięgu! Zalecamy wymianę beautyblendera co 3 miesiące.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Pozostałe kosmetyki