Samsung harman kardon hw-q90r (8801643884444) Ocena produktu:

od 5999,00 PLN

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Soundbary

Rzeczywisty wielokanałowy i wciągający dźwięk przestrzenny w formacie 7.1.4Korzyści: Dźwięk rozchodzi się wokół Ciebie w trzech wymiarach, a odpowiada za to soundbar z wielokanałowym systemem 7.1.4 Doświadcz kompletnego dźwięku przestrzennego dzięki dodatkowym tylnym kolumnom zaopatrzonych w technologię kierowania dźwięku w górę.

Soundbar automatycznie wzmacnia dźwięk dialogów nawet przy niskim poziomie głośności (10 albo mniej), żeby nie umknęło Ci żadne wypowiedziane słowo. Konkretna fala dźwięku uderza o sufit, powodując wrażenie, jakby dźwięk "spadał" na Ciebie wprost z góry.

Niesamowity dźwięk nad Twoją głową zapewni Ci odczucia rodem z najlepszej sali kinowej. Głośniki zostały umieszczone na ściankach bocznych urządzenia, tak żeby dźwięk kierował się bezpośrednio w prawą i lewą stronę, odbijając się od ścian.

Q90R analizuje sygnał dźwiękowy,samoczynnie zoptymalizować jego jakość w każdej pojedynczej scenie. Funkcja adaptacji dźwięku pozwala Ci słyszeć głos niezwykle czysto i wyraźnie, choćby przy ściszonym dźwięku.

Soundbar został zaopatrzony w funkcję emisji sygnału 4K, dlatego w połączeniu z telewizorem Samsung QLED i odtwarzaczem Blu-ray 4K albo konsolą do gier stanowi gwarancję niezapomnianych wrażeń, które przeżyjesz we własnym domu.

Działa jeszcze ze źródłami HDR 10+, pozwalając Ci rozkoszować się idealnym dźwiękiem, dopasowanym do oglądanych treści. Jedno podłączenie HDMI i wszystko gra! Nie możesz sobie przypomnieć tytułu piosenki? Skorzystaj ze swego soundbara i Asystentki głosowej Alexa.

Poproś Alexę o puszczenie utworu, podając jego tytuł albo kilka słów tekstu. Bez znaczenia, na jaką muzykę masz dzisiaj ochotę, Alexa na pewno znajdzie to, czego szukasz. Do soundbara możesz łatwo podłączyć inne urządzenia poprzez Bluetooth i zapomnieć o kłopotliwych przewodach.

Puść dowolną muzykę z Twojego smartfona i rozkoszuj się nią w najkorzystniejszej jakości, jaką zagwarantuje sprzęt Harman Kardon. Dzisiaj nie Ci trzeba już osobnych pilotów. Zasilanie, głośność a choćby efekty dźwiękowe, wszystkie kluczowe funkcje w soundbarze możesz kontrolować pilotem od telewizora Samsung.

SmartThings pozwoli Ci dodać Twój soundbar i głośniki do sieci, poprzez co zyskasz jeszcze większą kontrolę nad dźwiękiem w swoim inteligentnym domu. Przekonaj się, jak sprawić życie prostszym i przyjemniejszym.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Soundbary