• Producent: SAMSUNG
  • Kategoria: Soundbary


Wybrane cechyodcień Czarny
Moc pełna [W] 130
liczba kanałów 2.1
udoskonalony efekt dźwięku przestrzennego

Funkcja Surround Sound Expansion powoduje, iż dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia.


Poczuj bas rewelacyjny

Dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, podłączenie i ustawienie subwoofera jest istotnie proste. Uzyskanie mocnego basu i wysokiej jakości dźwięku nie wymaga żadnego wysiłku.


Połącz urządzenia za pomocą TV SoundConnect

Funkcja TV SoundConnect ułatwi Ci stworzenie domowego centrum rozrywki. Połącz telewizor* z systemem audio bez używania kabli i ciesz się czystym i konkretnym dźwiękiem.


Dźwięk mobilny za pomocą Bluetooth

Soundbar może zespalać się z innymi urządzeniami za pomocą technice Bluetooth. Słuchaj swej ulubionej muzyki z telefonu albo komputera w wysokiej jakości dźwięku - bez żadnych kabli.


Sterowanie przy pomocy jednej aplikacji

Kontroluj Soundbar przy pomocy aplikacji mobilnej Samsung Audio Remote. Połącz urządzenia za pomocą Bluetooth i uzyskaj dostęp do wszelkich kluczowych funkcji Soundbara oraz z łatwością odtwarzaj ulubione piosenki.


Zbuduj bezprzewodowy system surround

za pomocą zestawu bezprzewodowych głośników Samsung prosto stworzysz system dźwięku przestrzennego i to bez przeciągania kabli po całym pokoju. Po podłączeniu ich do Soundbara powstanie system 4.1, który zaskoczy Cię trójwymiarowym dźwiękiem.


Bluetooth Power On

dzisiaj możesz włączyć swój system audio i sterować nim smartfonem z technologią Bluetooth. Wystarczy tylko wstępne sparowanie sprzętów, byś mógł błyskawicznie włączać i odtwarzać muzykę na Soundbarze przy pomocy telefonu.


Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Soundbary